KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 4322149
*
nr 432 2149
Träsnitt
2 + 3, Kina, 35x24 + 23x17
Utrop:
100 kr
Såld:
850 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 oktober 2006
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/10 08:32:28
1
100 kr
8/10 13:32:55
2
300 kr
8/10 20:39:50
3
200 kr
8/10 20:40:38
3
400 kr
9/10 15:37:51
4
500 kr
9/10 15:43:23
2
600 kr
9/10 15:58:54
5
800 kr
9/10 15:59:09
6
800 kr
9/10 15:59:49
6
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: asiatisk asien etsningar grafik kina kinesisk kinesiskt linoleumsnitt träsnitt
-
3193 Träsnitt
Kolorerat, Staffan Hallström (1914-1976), Sverige...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:55
-
3384 Träsnitt
Pierre Olofsson (1921-1996), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:13
*
Träsnitt
nr 432 2149
Träsnitt
2 + 3, Kina, 35x24 + 23x17
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 850 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 oktober 2006 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/10 08:32:28 | 1 | 100 kr |
8/10 13:32:55 | 2 | 300 kr |
8/10 20:39:50 | 3 | 200 kr |
8/10 20:40:38 | 3 | 400 kr |
9/10 15:37:51 | 4 | 500 kr |
9/10 15:43:23 | 2 | 600 kr |
9/10 15:58:54 | 5 | 800 kr |
9/10 15:59:09 | 6 | 800 kr |
9/10 15:59:49 | 6 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: asiatisk asien etsningar grafik kina kinesisk kinesiskt linoleumsnitt träsnitt
-
3193 Träsnitt
Kolorerat, Staffan Hallström (1914-1976), Sverige...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:55 -
3384 Träsnitt
Pierre Olofsson (1921-1996), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:13